Preskočiť na obsah
Va & Ja Novac SK

Stavebníctvo

Va & Ja Novac SK s. r. o.

Zemné práce

Sídlo
Turčianske Teplice
Od roku
2012
IČO
46 693 131

Va & Ja Novac SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Kollárova 56, 039 01 Turčianske Teplice
Na trhu od
23. mája 2012
IČO
46 693 131
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Va & Ja Novac SK

Spoločnosť Va & Ja Novac SK s. r. o. má sídlo na adrese Kollárova 56, 039 01 Turčianske Teplice. Zapísaná je od 23. mája 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Va & Ja Novac SK s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 693 131
DIČ
2023523381
Dátum vzniku
23. mája 2012
Sídlo
Kollárova 56, 039 01 Turčianske Teplice
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 56731/L
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Va & Ja Novac SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Va & Ja Novac SK s. r. o.?

Sídlo je na adrese Kollárova 56, 039 01 Turčianske Teplice.

Čím sa Va & Ja Novac SK s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Va & Ja Novac SK s. r. o.?

IČO je 46 693 131, DIČ 2023523381.

Kedy vznikla Va & Ja Novac SK s. r. o.?

Vznik: 23. mája 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Kollárova 56 039 01 Turčianske Teplice

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Va & Ja Novac SK s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese va-a-ja-novac-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.